►NEWS

Alice Cooper - kompliment pro MCR

29. července 2008 v 11:32 | parez
Alice Cooper odpovídal pro Kerrang! v rozhovoru na otázku: "Jak dokážete upoutat nové fanoušky po více než 30 letech?" V odpovědi zmínil i MCR.Vyjádřil to opravdu dobře. (překlad:mychemchangeslives)
"Víte, myslím, že je to díky síle songů, které Alice Cooper má. Vidím v dnešní době děcka, která poslouchají více klasický rock než svou vlastní generaci, a já si myslím, že je to pro to, že nynější kapely nedokážou tuhle klasiku napsat. Tady není nový 'Smoke On The Water' nebo nový 'Schools Out'. Jediná kapela, která má podle mého názoru k tomuto blíže jsou kapely jako The White Sripes a My Chemical Romance."

Gerardův žebříček komiksů II

24. července 2008 v 17:42 | parez
1.,2.,3. a 4. místo v žebříčku nám chybělo do kompletní Top 10.Tady jsou:
"Watchmen" by Alan Moore and Dave Gibbons
This is the first graphic novel I tell people to read if they are slightly unfamiliar with comics, and it is the graphic novel that changed the way I thought about superheroes and mainstream comics. I often refer to 'Watchmen' as a gateway drug because that's exactly what I think about it. It's the one graphic novel that leads you to more cerebral, "outside-thinking" works. In suggesting this first to people, I realized that it actually does help to have an understanding or nostalgia for traditional superhero works, because that's exactly what it deconstructs.

Gerardův žebříček komiksů

21. července 2008 v 17:03 | parez
Gerard sestavil žebříček svých nejoblíbenějších komiksů(od 1. do 10.místa).Zatím mám 5.,6.,7.,8.,9. a 10.místo v jeho žebříčku.Ostatní dodám časem;-).
5."The Invisibles: Say You Want A Revolution," by Grant Morrison:
I could make a Top 10 list of graphic novels of Grant Morrison's work on its own, telling you to read "We3," "The Filth," "Seaguy" and others, but I realize I need to make this list more broad. I am including "The Invisibles" because of its volume, ambition and scope. Drawing upon everything from "The Prisoner" (the old British sci-fi/spy show) to the Beatles, this series contained some of the craziest concepts ever put into a comic. At times you question if you are even reading a comic and that's why this work is so important. Visionary and wonderfully experimental.

Novinky... po dlouhé době

13. července 2008 v 15:38 | parez
Ani já sem nečekal,že se vrátím tak brzo.Možná to není natrvalo,ale na chvili určitě.Tak vám sem dám pár novinek...
-Několik videí z TBPID si můžete stáhnout v pohodlí domova.Tyhle videa na stáhnutí sou z Maxwell's Hoboken Show (24.10.07).Enjoy!
-Chcete nějakou My Chemical Romance tašku? Na eBayi. 1,2.
-Frank si zahrál v klipu Reggie and Full Efect,konkrétně k písničce J Train.Making of je na buzznetu. Ještě jeden screen (screen-credit :mchr-4ever)...
-MCR si v roce 2002,15.září zahráli na Skate Festu.Pár fotek z této akce si můžete prohlídnout na musicsavelifes.

Novinky.......

2. července 2008 v 22:05 | parez
- Frankie jako basskytarista v kapele The Love Cats vystoupil už třikrát.Mám pro vás dvě videa a fotky,ale nemyslete si,že si budu do complu ukládat 360 fotek.Tady máte odkaz.A eště 3 videa:
-Ohledně The Love Cats tu je ještě jedno video z Highline Ballroom,NYC.
-The Umbrella Academy jako film? Ano, jen si přečtěte tento krátký článek.
(překlad: mcrsavedmylife)
"6-dílná komiksová série frontmana My Chemical Romance, Gerarda Waye, se možná stane i filmem. Jak oznamuje IESB.net, šéf společnosti Dark Horse Entertainment, ktorá vydala The Umbrela Academy, Mikey Richardson, v jedném rozhovoru řekla, že doufají v skoré vydání The Umbrella Academy i ve filmové podobě díky jejich nové navázané spolupráci s Universal Studios."
-Čekání už ustalo a DVD je tu. Kdo ho ještě nemá,může si vychutnat píseň Stay ve výborné kvalitě,ze show v Hobokenu. YT

Novinky v souhrnu

20. června 2008 v 18:56 | parez
Zase po dlouhé době se ozývám.Tak v posledních pár dnech se nestalo nic mimořádného,ale přece jen něco:
-Frankie si udržel své vedení až do konce a vyhrál společně s Allysou Milano anketu po nejhezčího vegetariána na stránce peta2.com.
-Kerrang Awards 2008... Známé čtenářeké ankety.Vypsané kategorie (credit: mcrsavedmylife):
  • Best British Newcomer (Nejlepší Britský Nováček)
  • Best International Newcomer (Nejlepší Mezinárodní Nováček)
  • Best LIVE Band (Nejlepší LIVE Skupina)
  • Best Single (Nejlepší Singl)
  • Best Album (Nejlepší Album)
  • Best British Band (Nejlepší Britská Skupina)
  • Best International Band (Nejlepší Mezinárodní Skupina)

Další novinky II

1. června 2008 v 8:24 | parez
- A máme tu fotky z protestu... livejournal obohatil galerii o 31 fotek z londýnského protesu proti Daily Mail,který se uskutečnil 31.5. v Marble Arch.Fotky najdete tady.
-Ohledně scanů tady mám pár novinek: V novém Kerrangu se píše o fanouškovském protestu proti Daily Mail.Scany- 1,2.
Alternative Press poskytuje docela dlouhý rozhovor s kapelou.Třeba se od někoho dočkáme překladu.To můžeme zatím jenom doufat,ale o scany nouze není.Scany k tomuto rozhovoru- 1,2.
- Chcete vidět Frankovo písmo? tak se podívejte,jak odpovídal na otázky kolem S//C a LeatherMouth.Podívejte se tady ale bacha,není toz zrovna nejhezčí písmo:D.
-Frankie stále sedí na prvním místě v anketě nejhezčího vegetariána na stránce peta2.com,ale přece jen pořád hlasujte.

Další novinky

30. května 2008 v 20:15 | parez
-Protest mění trasu pochodu...Marble Arch je místo srazu,ne Hyde Park.Od Ofxord Street bude proto moci sledovat protest o dost víc lidí.
-Chcete vypadat emo? Jo? No tak to se určitě,jak EMO vypadat, dozvíte na BBC:D...A víte kdo je EMO? ne?
Určitě..... MY CHEMICAL ROMANCE!... No tento názor má tento magazín,protože když chcete vypadat EMO,rozhodně se inspirujte MCR (pfff)...
Obrázek “http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44699000/jpg/_44699446_emos466.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jo a chcete pokyn jak si udělat emo vlasy od opravdovýho emáka? No prosím:
1.,, Emo vlasy sou charakterizované dlouhými proužky přes jedno oko." říká Liz Morris, ,,Vemte si inspiraci z japonských 'manga', s punkovým elementem.Jsou obvykle černé,s proužky v sytých barvách a sou rovný.Top trend je u holek useklý krátký vlasy,s růžovou sponkou.
No celej článek si přečtěte tady.
-Tady si můžete přečíst hooooooooooooooodně pozdní recenzi,ještě z dubna z Detroitu,kde My chem k hráli 20.4. K recenzi i setlist.:D
Jo a ještě pár dalších novinek,kdyby na ně měl někdo samozřejmě chuť si můžete přečíst u Elis,kde mě zaujala Gerardova reakce na MCR a sebevraždy z koncertu z roku 2006.

MCR o sebevraždě Hanah Bond

25. května 2008 v 14:36 | parez
"Hanah Bond se zavraždila poté co blaaaablaa blaa.....".Víme.MCR to takhle nenechali a obhájili svoji hudbu,obhájili The Black Parade. překlad: mcrsavedmylife
"Jen nedávno jsme se dozvéděli o tragické samovraždě Hannah Bond. Chtěli by jsme v této tak ťěžké době popřát její rodině upřímnou soustrast. V našich srcích a myšlenkách s nimi soucítíme
My Chemical Romance jsou a vždy i byli proti násilí a samovraždám. Naším posláním ve skupině bylo vždy poskytnout našim fanouškům pokoj, podporu a útěchu. Prvořadým poselstvím "The Black Parade" byla naděje a odvaha. Naše texty jsou o nalezení síly k přežití i přes všechnu bolest a těžké časy v našem životé. Poslední song na našem albu prohlasuje: "Nebojím se žít dál." - myšlenka, která odráží názor skupiny na těžkosti, kterým jako lidi čelíme. Pokud vy, nebo kdokoliv máte depresi, nebo se chcete zabít, povzbudíme vás, aby jste našli i jinou cestu, jak se s těmito pocty pozitivné vyrovnat."

Opět novinky v jednom

24. května 2008 v 8:08 | parez
- mcr-pics dali na svoje stránky scany k dalšímu Kerrangu,v něm se píše o tom,jak a kde MCR zakončili svoje dloouhé The Black Parade a jak nám to taky vrátí. ,,MSG je speciální místo v naších srdcích." To už víme,Mikey.
Avšak co jsme doposud nevěděli bylo to,že Lyn-z prohlásila toto: ,,Je na hovno bejt uváděna jako Paní Gerard Wayová." Ona toho prohlásila ale mnohem víc.Nový rozhovor je i s novou fotkou.
A poslední věcí je plakát Gerarda,fotil Paul Harries... Scany
:
-Myslím,že víte,že bráchové Wayovi a Frankie se před pár dny objevily na Steven's Untitled Rock Show na FUSE.Na YT jsou už všechny tři části 1, 2, 3. No a hafo fotek je tady.
EDIT: 4.část
-Je Frankie nejhezčí vegetarián? Ano? Tak ho podpořte na těchto stránkách.Prozatím je první,za ním je Jared Leto z 30 seconds to mars.

Novinky v jednom balíku;-)

21. května 2008 v 19:46 | parez
Mám tady pro vás pár čerstvých novinek.
-Kromě fanoušků se o protest začal zajímat i časopis NME.NME se zůčastní fanouškovské akce proti Daily Mail.Jejich článek o tom si můžete přečíst tady.
-Tohle není novinka ale to nevadí.Brazílie je sice už aspoň tři měsíce za náma ale přesto si ještě elle_one@LJ vzpoměla a přihodila pár fotek na hromádku.Ty fotky sou skvělé takže myslím že to pro vás bude pěkné pokoukání.Najdete je tady.
-Neznámý japonský magazín nám přináší něco o MCR....preview 1, 2, 3, 4, 5.
-Fanynka yekith@LJ se rozhodla, že z YouTube vybere ty nejlepší videa z Madison Square Garden, New York City, New York a dá je do souboru na download. Je to taková sbírka toho nejlepšího a zčásti vzpomínka na poslední koncert před dlouhou pauzou. Stahujtetady. (credit: mcrsavedmylife)
-Cena pro speciální edici CD/DVD The Black Parade is Dead! v Americe bude nejspíš 60 dolarů,což je v přepočtu na koruny zhruba 1200 Kč.

Protest

19. května 2008 v 20:03 | parez
Daily Mail redakce obviňovala MCR z případu "Hannah Bond se zasebevraždila kvůli EMO" a blaablaaa.Londýn se proto rozhodl 31.5. udělat stávku před redakcí Daily Mail. I jiným mediům byl tento případ proti srsti.Kdo se chce ale dozvědět o stávce proti londýnské Daily Mail najdete na http://www.whatthefrank.co.uk/.

MSG interviewed

16. května 2008 v 22:14 | parez
Reportéři MSG dělali anketu,kde se fanousků ptali na otázku "Jaká je vaše chemická romance?" a "Jaký je váš názor na Gerardovy vlasy.Všichni se zmínili o černých a Mrs.Way svou odpověď taky odpověděla.Stojí tam v tom videu i za povšimnutí dobré namalování obličeje nějakých fanynek.
A dvě fotky.Zase. Více fotek tady.

Roční pauza

11. května 2008 v 21:29 | parez
Ne my to nepřežijeme!.... V pátek bylo asi naposledy možno v tomto roce videt MCR v akci...Smutné,co?Vše potvrzuje Gerardův výrok z Madison Square Garden v New Yorku,který,když si to představim,zněl rozhodně osudově...Ano,DVD,supr,ale co z toho? Rok přece nebudem čumět jenom na DVD,ne?Co budem dělat?A budou se nám MCR eště za rok líbit? Vrazí do nás jejich comeback tolik a budem na internetu stejne jako dosud a bude vše po starém? A bude se nám eště vůbec líbit styl My Chemical Romance hudby za rok?Myslím,že na svazky bichlí o otázkách na My Chem budoucnost je jediná odpověď: "MOŽNÁ".Jak to vidíte vy?Myslíte si opravdu ze rok bude po té druhé stránce,po stránce fanoušků pro mcr dobrý? Co si myslíte vůbec o té pauze? Podělte se prosím se mnou o vaše názory.Tahle diskuse je otevřena dokořán.A ještě jedna otázka: Budou My Chemical Romance ještě po pauze vůbec "My Chemical Romance"?

Emo=MCR?!!

11. května 2008 v 16:00 | parez
Britská media nepovažují tento článek za pouhé ztrapnění své osoby,ale naopak...
"Hannah Bond se oběsila poté, co se stala 'emařkou'. Emo fans nosí černé oblečení, praktikují sebepoškozování a poslouchají kapely zpívající o kultu sebevraždy. Dva týdny před smrtí začala Hannah poslouchat My Chemical Romance. V jedné z jejich písní se zpívá: 'I když už nejsi mezi námi, věř mi, vzpomínka bude žít dál'. Hannah se začala řezat do zápěstí, otci pak řekla, že je to součástí emo stylu...
Patolog Roger Sykes řekl, že Hannina smrt nebyla 'krásná, byl pouze promarněn mladý život'. Dále pak dodává: 'Podtextem ema je smrt, která je krásná. Je to znepokojující.'
Hlavní představitelé kultu sebevraždy jsou My Chemical Romance z New Jersey... Emo fanoušci věří, že Black Parade je přezdívka pro místo, kam se dostanou po smrti."
(zdroj: This is London)
Fanouškům MCR pochopitelně tato kauza hnula žlučí. Obranný článek najdete na NME.com.
credit: mcr.cz
Trapné,co??
MCR nejsou EMO.
Lidi,neobviňujte MCR kvůli tomuto.

A "Strange" Interview with G.Way

10. května 2008 v 19:27 | parez
Emily The Strange Interview z Dark Horse...Scany a větší formáty dole:

Setlist- Philadelphia,PA (07.05.08)

10. května 2008 v 19:03 | parez
Give 'em
Disappear
Cemetery
Don't Love
Wolves
Prison
Parade
Venom
Headfirst
Not OK
Sleep
Mama
Teenagers
Cancer
Famous
Desert
Helena

queen_nekoyasha's article

9. května 2008 v 12:51 | parez
Článek zahrnující současnou rockovou scénu sepsala queen_nekoyasha@LJ.Podle LJ
čtenářů,kteří četli článek v angličtině,je to skvělé.Mimo My Chemical Romance se to týká i jiných skupin(např.:Simple Plan,Fall Out Boy a jiné).
Díky za normální písmo mcrsavedmylife.
Rock music has been around for over half a century. Its popularity started with Chuck Berry in 1955. At first it was known as black music, but it later became popular with all youth throughout the Northeast. The music industry began promoting rockers such as Elvis Presley. The rockers expressed the youth's rebellious mood, and their need for "a soundtrack to their dreams of anti-conformism." Although rock music can affect people emotionally, and although some people think it gives a negative affect, nevertheless it's beneficial to most people because it can settle down anger and sadness, the lyrics make listeners feel they're not alone in the world, and rock musicians have been a big influence to kids and teens. Rock music can settle down anger and sadness. Soft rock helps calm down the soul. Listening to it can make one feel happier and less angry, sad, and disgusted. It can raise excitement and happiness. It's sometimes used to call armies to war by the beating of drums, to influence raw emotions during revolts, and to slow down agitation at football matches and rock shows. People also function better to music. It removes tension and relaxes the soul.

Další zpráva od Mikeyho

7. května 2008 v 21:32 | parez
Hey Guys and Gals,

We have all been anxiously waiting for June 24th. On this day, the DVD/CD entitled "The Black Parade is Dead" hits stores, online outlets, and other avenues. Starting today, you'll be able to preorder said DVD/CD directly from
theblackparadeisdead.com . It depicts the final "Black Parade" show in all of its arena-rock glory, live from Mexico City this past Fall.

We also decided to include a video of the intimate show we had at New Jersey's legendary club, Maxwells, this past October. We played one of our very first shows on that stage, and it was amazing to be on it once again. These shows were some of the most memorable and fun we've ever had onstage. The kids at the Mexico City show actually overpowered the PA, and their voices were deafening. The Maxwells show was complete pandemonium, and the video captures the feeling of and old school MCR show, the way it was way back when. I want to apologize for the wait, as we wanted to make sure that it was absolutely perfect for your viewing pleasure.

With the pre-order, you are entitled to 3 DRM-free download of select tracks from the Mexico City show (Mama, Dead, and Welcome to the Black Parade). Inside the special edition, you'll find the DVD tucked inside of a collectible pinewood coffin box with our logo burned into the top. Also, inside, you will receive 1 of 5 Day of The Dead-esque masks we each designed. We had a blast designing them, and hope you have a blast wearing them, (or whatever else you choose to do with them). The special edition also contains a "death certificate of authenticity with our signatures printed on it. This edition if extremely limited, so if you want one, pre-order sooner than later.

We are almost finished with our special intimate theater tour and it's been insane. Some of venues we haven't played in many years, and flood my head with fond memories. It's amazing to be able to share with all of our fans old and new.

We love each and every one of you, and hope you have as much fun watching it as we had making it.

Regards

Mikeyway

TBPID site

5. května 2008 v 21:52 | parez
Na stránce o DVD My Chem je hodně věcí kolem tohoto DVD včetně traileru.Kromě těchto věcí je tam zboží,které se bude prodávat,limitovaná edice a samo CD/DVD.Pro stránku si normálně zadejte mcr.com.Ještě setlisty pro vypsané koncerty na DVD a CD(Mexiko City(07.10.08),Hoboken Show,NJ (24.10.08) ):
 
 

Reklama