Červenec 2008

Ať plyne svou cestou!

31. července 2008 v 20:55 | parez
Ahoj,
Tak teď tu nepíšu o MCR,píšu osobně.Vzpomínáte na listopad,prosinec,leden,únor... 2007-2008?Doufám,že ano.Ty doby skončily.Byla větší návštěvnost a měl sem k internetu lepší vztah.Bylo víc novinek a já,když sem byl doma,sem se nenudil.Otáčím teď znuděně tužkou a snažím se vymyslet něco,jak se zabavit.Tenhle blog asi skončí. Tak a je to venku! Tenhle blog bude plynout svou cestou a bude mi všechno jedno.Navíc většina blogů toto dělá.A pak si čtu komentáře o tom,jak je blbý,že blog skončil.A díky za lítost,ale teď je konec.Nemám kuráž na to zrušit tento blog.Byl to jeden z mých kamarádů.Nebýt blogu,nebyly by SB,kamarádi,nebylo by nic.Blog byl jednou třetinou víkendů a volných dnů,kdy kamarádi byly u babiček a já se válel doma u komplu.Ale není to už ono.Každý si ty novinky čte někde jinde a má návštěvnost nesahá ani do velikých počtů.Zadruhé teď MCR ani nekoncertujou.Zatřetí sou prázdniny.Proč si jich neužít když utíkaj tak rychle a pak zase sednem do lavic a budem znuděně čučet do prázdna.
Za další,pokud se mezi vámi najde někdo,kdo by smutnil,může mě navštívit na 2.blogu,který nezruším,nenechám.Bude fungovat.
Hodně přátel mám z internetu.Teď chci vyjmenovat opravdu ty nejlepší. Mezi ně patří asi nejvíc katka,Nikki,Blazule,Nikits,Halos,Elis a mnoho mnoho dalších.Někteří z vás pokračujete dál a pokud vás blog baví,užívejte si ho.A pak sou tu i ti přátelé,kteří nejsou přes internet: Šimbas,Petrush,Dominik,Koutňas,Mája,Klára a opět,mnoho mnoho dalších.Ale oni ví svý,a s těmi budu.Mám vás moc rád.
Ti nejlepší přátelé z internetu,s těmi sem v kontaktu na ICQ,a pokud by někdo chtěl si se mnou popovídat,může si mě přidat: 436-056-613.
Co se týče mého osobního života se cítím šťastný.Nic mi nechybí,kamarádi,TV,venek,koupák(jupíí Strejda Becher:D),a hlavně volno a klid.Po prázdninách nastoupím na novou školu a začnu tak trochu jinej život.Ale abych zapomněl na staré přátele,na to nemám silnou vůli.Budu s vámi.
A teď stačí jen říct,že I když Blog opustím,věřte,že na něj budu pamatovat.Myslím že tohle je všechno na poslední řeč.Myslím,že nikomu se to nebude chtít číst.Ještě chci říct,že MCR sou pořád má nejoblíbenější skupina a miluju je stále.
Tak se mějte,užívejte si prázdnin,
a snad někdy.
Ahooj!

pařez

Alice Cooper - kompliment pro MCR

29. července 2008 v 11:32 | parez |  ►NEWS
Alice Cooper odpovídal pro Kerrang! v rozhovoru na otázku: "Jak dokážete upoutat nové fanoušky po více než 30 letech?" V odpovědi zmínil i MCR.Vyjádřil to opravdu dobře. (překlad:mychemchangeslives)
"Víte, myslím, že je to díky síle songů, které Alice Cooper má. Vidím v dnešní době děcka, která poslouchají více klasický rock než svou vlastní generaci, a já si myslím, že je to pro to, že nynější kapely nedokážou tuhle klasiku napsat. Tady není nový 'Smoke On The Water' nebo nový 'Schools Out'. Jediná kapela, která má podle mého názoru k tomuto blíže jsou kapely jako The White Sripes a My Chemical Romance."

Comic Con 2008 - MTV

29. července 2008 v 11:25 | parez |  Rozhovory-Videa


AP - Leathermouth

29. července 2008 v 11:24 | parez |  Sceny časáků
V novém AP se dočtete o Leathermouth.Dva scany navíc doplňují dvě velice zajímavé fotky.
"I remember being in the parking lot of a movie theater, crammed into the back of Vinnie's [Avarali, guitarist] Volkswagen and listening to the basis of something amazing," remembers Frank Iero, who was so wowed by Leathermouth's all-instrumental early demos that he literally willed himself into the noisy new Jersey hardcore band after another vocalist's audition fell through. Nevermind that Iero had another, slightly bigger group gaining momentum at the time: Between writing sessions for The Black Parade, the My Chemical Romance guitarist found time to practice, gig and demo new tunes with Leathermouth, who managed to keep their identity relatively guarded as their sound and lineup came together. "I originally wanted to keep Leathermouth anonymous," says Iero, "But playing live, it's hard to keep the secret unless you wear masks, and I wasn't into that--too hot. So I figured fuck it, let's not hide from something we life doing this much." The band's touring lineup includes guitarists Ed Auletta and Rob Hughes, bassist John McGuire, and MCR/Reggie and the Full Effect's own James Dewees on drums.. (Original members Avarali, Steve Oyola and Andrew Escobar have since formed a full-time band, March of Saints.)

Interwiew - Comic Con 2008

28. července 2008 v 11:34 | parez |  Rozhovory-Videa
Video z letošního Comic Con,kde udělali s Gerardem rozhovor o The Umbrella Academy.V rozhovoru je zmíněná druhá série TUA. Začátek rozhovoru s Gerardem je v 2:30.
Kopírovat jen s tímto zdrojem!!

Shoot - Comic Con 2008

28. července 2008 v 11:28 | parez |  PhotoShootingy
Kopírovat jenom s tímto zdrojem!!

Omluva všem SB...

24. července 2008 v 17:47 | parez |  Moje blbiny
Omluva všem SB....
Za to,že nechodím na jejich blogy.Všim sem si,že si mě nějaký SB dali do kolonek např. Nic Moc Blogy atd.Musím se polepšit,ale teď nemám moc času a to j vidět i na práci na blogu.Je tu málo novinek,jen sem tam něco a co víc,začal sem věnovat podstatně víc času mýmu osobnímu blogu.Moc se za to omlouvám,ale teď sem si udělal čas i na SB.Já spíš si u nich přečtu články a prohlídnu fotky narychlo.Musím si na to udělat čas.
Děkuji za pochopení.

Gerardův žebříček komiksů II

24. července 2008 v 17:42 | parez |  ►NEWS
1.,2.,3. a 4. místo v žebříčku nám chybělo do kompletní Top 10.Tady jsou:
"Watchmen" by Alan Moore and Dave Gibbons
This is the first graphic novel I tell people to read if they are slightly unfamiliar with comics, and it is the graphic novel that changed the way I thought about superheroes and mainstream comics. I often refer to 'Watchmen' as a gateway drug because that's exactly what I think about it. It's the one graphic novel that leads you to more cerebral, "outside-thinking" works. In suggesting this first to people, I realized that it actually does help to have an understanding or nostalgia for traditional superhero works, because that's exactly what it deconstructs.

Gerardův žebříček komiksů

21. července 2008 v 17:03 | parez |  ►NEWS
Gerard sestavil žebříček svých nejoblíbenějších komiksů(od 1. do 10.místa).Zatím mám 5.,6.,7.,8.,9. a 10.místo v jeho žebříčku.Ostatní dodám časem;-).
5."The Invisibles: Say You Want A Revolution," by Grant Morrison:
I could make a Top 10 list of graphic novels of Grant Morrison's work on its own, telling you to read "We3," "The Filth," "Seaguy" and others, but I realize I need to make this list more broad. I am including "The Invisibles" because of its volume, ambition and scope. Drawing upon everything from "The Prisoner" (the old British sci-fi/spy show) to the Beatles, this series contained some of the craziest concepts ever put into a comic. At times you question if you are even reading a comic and that's why this work is so important. Visionary and wonderfully experimental.

10 000 návštěv!

19. července 2008 v 11:20 | parez |  Blog
Moc ste mě potěšili! Mám už celkem od listopadu 2007,kdy sem založil statistiky 10 000 visitorů!! To je mazec! od listopadu 2007. Strašně dík.

The Black Parade is Dead!

19. července 2008 v 10:05 | parez |  DVD
NEKOPÍROVAT!
CD+DVD-Live performances from Mexico City:
1.The End
2.Dead!
3.This is How I Disappear
4.The Sharpest Lives
5.Welcome to the Black Parade
6.I don't Love you
7.House of Wolves
8.Interlude
9.Cancer
10.Mama
11.Sleep
12.Teenagers
13.The Black Parade is Dead!
14.Disenchanted
15.Famous Last Words
16.Blood
DVD-Live Performances from Hoboken,NJ:
1.Welcome to the Black Parade
2.Thank you for the venom
3.Dead!
4.The Sharpest Lives
5.This is How I Disappear
6.Teenagers
7.I'm not Okay
8.You don't know what they do to like us in Prison
9.Famous Last Words
10.Give 'em hell Kid
11.House of Wolves
12.It's not fashion statement,It's a Deathwish
13.I don't Love you
14. New Song
15.Mama
16.Helena
17.Cancer

Happy b-day dear Ray!!

15. července 2008 v 16:34 | parez |  Ray Toro
Dnes slaví narozeniny Ray Toro,je mu už 31 let.Přejeme všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví a taky hodně cen za nejlepšího kytaristu,což by měl dostat(samozřejmě s Frankiem:)) uplně všechny;-).Ještě jednou,všechno nejlepší!

Novinky... po dlouhé době

13. července 2008 v 15:38 | parez |  ►NEWS
Ani já sem nečekal,že se vrátím tak brzo.Možná to není natrvalo,ale na chvili určitě.Tak vám sem dám pár novinek...
-Několik videí z TBPID si můžete stáhnout v pohodlí domova.Tyhle videa na stáhnutí sou z Maxwell's Hoboken Show (24.10.07).Enjoy!
-Chcete nějakou My Chemical Romance tašku? Na eBayi. 1,2.
-Frank si zahrál v klipu Reggie and Full Efect,konkrétně k písničce J Train.Making of je na buzznetu. Ještě jeden screen (screen-credit :mchr-4ever)...
-MCR si v roce 2002,15.září zahráli na Skate Festu.Pár fotek z této akce si můžete prohlídnout na musicsavelifes.

Není čas....

11. července 2008 v 23:40 | parez |  Moje blbiny
S blogem to vypadá bídně.Není čas a mě to ani překládat ty news a dávat je sem nebaví.Ani moje novinky neměli potřebnou kvalitu a novinky sami o sobě nebyly tak kvalitní,jako někde jinde.Ale LJ je pořád s námi,takže kdo chce znát můj důvěrný zdroj,podívejte se na novinky z něj sami(URL)Můžete me navštívit na druhým blogu-about-parez.A právě je na MTV2 Best of Rock Am Ring Live.Podívejte se,právě sou tam GC a před chvilou dohráli MCR...
Mějte se

Novinky.......

2. července 2008 v 22:05 | parez |  ►NEWS
- Frankie jako basskytarista v kapele The Love Cats vystoupil už třikrát.Mám pro vás dvě videa a fotky,ale nemyslete si,že si budu do complu ukládat 360 fotek.Tady máte odkaz.A eště 3 videa:
-Ohledně The Love Cats tu je ještě jedno video z Highline Ballroom,NYC.
-The Umbrella Academy jako film? Ano, jen si přečtěte tento krátký článek.
(překlad: mcrsavedmylife)
"6-dílná komiksová série frontmana My Chemical Romance, Gerarda Waye, se možná stane i filmem. Jak oznamuje IESB.net, šéf společnosti Dark Horse Entertainment, ktorá vydala The Umbrela Academy, Mikey Richardson, v jedném rozhovoru řekla, že doufají v skoré vydání The Umbrella Academy i ve filmové podobě díky jejich nové navázané spolupráci s Universal Studios."
-Čekání už ustalo a DVD je tu. Kdo ho ještě nemá,může si vychutnat píseň Stay ve výborné kvalitě,ze show v Hobokenu. YT