OBHAJOBA SONGU CANCER(Rakovina)

24. března 2007 v 14:18 | parez |  Zajímavosti&Věci kolem nich
Zpěvák My Chemical Romance Gerard Way se pustil do obhajoby písničky Cancer (Rakovina), která je součástí nové desky "The Black Parade". Písnička Cancer je podle frontmana vůbec ta nejtemnější, kterou kdy napsal.

"Není to žádná romantická písnička," píše Way v prohlášení. "Je velmi přímá, hodně brutální, je prostě taková jako ta nemoc sama. Nicméně rakovina je samozřejmě jen metafora. Ale ten song se dá chápat i jako o rakovině, protože když umře nějaký pacient, je to velmi silný moment. Já jsem chtěl od začátku napsat tu nejtemnější písničku a myslím, že se mi to povedlo."
A přestože nová deska ještě není na světě a pilotní singl Welcome to the black parade, teprve zaplavuje média (ve Velké Británii se aktuálně stal singlem číslo jedna), kapela samotná již mluví o dalším natáčení. Resp. již světu sdělila, kde by další desku rádi natočili a kde ne.

Jestliže nové album natočili v izolovaném studiu v Los Angeles, pak pro příště se vidí v úplně jiném prostředí. "Teď jsme byli hodně izolovaní a moc dobře jsme se necítili," řekl Way. "Moc jsme toho okolo sebe neviděli a myslím, že se to na nás podepsalo, a to ne až tak pozitivně. Možná i proto je nová deska ne až tak moc hezká."

A kde by teda chtěl natáčet příště? "Myslím, že už se tam vracet nebudeme, zkusíme něco úplně novýho. Už jsme mluvili o Japonsku. To bude pro nás taky cizí prostředí, ale aspoň nebudeme zavření v tom škaredým domě."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.